Aktualności

KARNET LATO na 3 miesięce JUŻ W SPRZEDAŻY!2024-06-20

Posiadacze karnetu LATO zyskują dostęp do: -zajęć grupowych -siłowni -strefy cardio -saun * 3 miesiące za 500 zł * Dodatkowo: Analiza składu ciała oraz Trening wprowadzający z trenerem personalnym GRATIS! Zacznij swoją przygodę z nami!

Więcej

Karnet na ROK!2024-01-16

Karnet na rok TYLKO 145 zł/miesiąc! W pierwszym miesiącu do wykorzystania darmowy masaż lub wizyta u fizjoterapeuty! Karnet zawiera:Nielimitowane wejście na:– siłownię– strefę cardio– saunę– zajęcia grupowe Spędzcie Rok z Remplus RehaFitness!

Więcej

Kłódki w szatni damskiej i męskiej!2023-12-31

UWAGA! Zmieniliśmy kluczyki do szafek w szatniach na kłódki! Istnieje możliwość zakupu kłódki na recepcji w kwocie 25 zł lub jej wypożyczenie w kwocie 5 zł.

Więcej

ZMIANA ZAPISÓW NA ZAJĘCIA GRUPOWE 2023-11-15

Informujemy, że od 20 LISTOPADA nastąpi zmiana w zapisach na zajęcia grupowe w Centrum Remplus RehaFitness. Chcemy, aby nasze Centrum wciąż się rozwijało i spełniało oczekiwania. Z tego powodu wprowadziliśmy zmiany: START ZAPISÓW będzie możliwy dwie doby przed zajęciami. WYPISANIE się z zajęć...

Więcej

Karty zewnętrzne - partnerskie2023-10-17

Rejestracja w Strefie Klienta dla właścicieli kart zewnętrznych: Honorujemy karty MultiSport, MedicoverSport, FitProfit, PZU Sport. Aby móc zarejestrować się przez stronę / aplikację i samodzielnie umawiać się na zajecia grupowe, należy wybrać karnet PARTNER za 0 zł (instrukcja: KUP KARNET -...

Więcej
Pobierz aplikację mobilną